Usługi

Lokalizator uszkodzeń kabli,wykrywacze metali i przewodów TLP

Specjalizacją firmy Technologie Lokalizacji Podziemnej jest wykrywanie infrastruktury podziemnej, tras kablowych , a także metali. Warto dodać, że firma oferuje także usługi pomiarowe dla energetyki, a także przegląd lokalizatorów.
W bogatym asortymencie przedsiębiorstwa znajdziemy wykrywacze popularnych marek takich, jak Radiodetection i 3M Dynatel, magnetometry, jak również georadary.
Wykwalifikowane grono ekspertów, najlepszej jakości sprzęt, ekspresowa realizacja zamówienia oraz promocyjne ceny to walory, które wyróżniają firmę TLP.

klimatyzacje montaż

Sprzęt klimatyzujący to gwarancja wygody podczas lata. Tego typu sprzęt gwarantuje firma Mastar we Wrocławiu.
Współdziałamy ze znanymi markami, które proponują nieszkodliwe dla zdrowia sprzęt klimatyzacyjny zgodne z wymogami technicznymi.
Poza bogatym asortymentem różnorodnych modeli możemy zagwarantować także szybki montaż klimatyzatorów. Sama realizacja zlecenia nie zabiera wiele czasu – najwyżej 1-2 dni. Wcześniej sporządzamy wycenę oraz zawieramy umowę.

Usługi brukarskie kostkaiogrod.pl

Przedsiębiorstwo Rem-Budex proponuje swoim klientom wysokiej jakości usługi brukarskie oraz ogrodnicze takie, jak np. położenie chodnika z kostki betonowej, budowę murków oporowych, przygotowanie podłoża w ogrodzie, czy też koszenie trawników i budowę oczek wodnych.
Impregnacja kostki, a także projektowanie ogrodu poprzedzone jest nieodpłatnymi konsultacjami, w ciągu których klient może przedstawić swoje oczekiwania – Rem-Budex podchodzi indywidualnie do każdego klienta.

P.P.H.U. ROSS - kamienie ogrodowe

Z kamieni można wykonać bardzo wiele rzeczy – od obiektów budowlanych aż po rzeźby. Zbyt kamienia dekoracyjnego i architektonicznego to specjalność firmy P.P.H.U. ROSS w Czersku.

Łupki, kamień polny cięty lub otoczaki to przykładowy| materiał, który oferujemy. Może być wykorzystany m.in. do budowy ścian, mebli, kranów ogrodowych oraz wielu niestandardowych rzeczy.

Prześlij nam tylko pomysł, a my go przerobimy na daną budowlę. Postaw na unikatową formę. Nasze kamienie możesz wykorzystać zarówno w budynku mieszkalnym, miejscu ogólnodotępnym, jak również w ogrodzie.

REPOZ - usługi brukarskie

Przedsiębiorstwo Repoz proponuje układanie tarasów z kostki granitowej, stawianie płotu, zagospodarowywanie odpadów pobudowanych oraz roboty ziemne.
Firma oferuje sporządzenie darmowego kosztorysu w 100% przystosowanego do potrzeb klienta, najlepszej klasy produkty oraz profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.
Zespół fachowców, korzystne ceny oraz szybkość obsługi to walory, za sprawą których Repoz może pochwalić się stale rosnącą popularnością śród klientów.

Remonty-styl.pl renowacja wnętrz

Zakład usług budowlanych gwarantuje kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi. W ramach usług zakładu znajdziemy przede wszystkim docieplanie budynków, kładzenie tynków orazprofesjonalna glazura, obróbka otworów okiennych. Zaproponować możemy przykładowo kompleksowe wykańczanie wnętrz w Pabianicach, w tym kładzenie tapet, malowanie elewacji i prace murarskie takie jak np.

Sprzedaż kamienia ogrodowego Skład Koronowo

Skład Koronowo, posiada bogatą ofertę części do ogrodu. Sprzedajemy: fontanny, krawężniki i orzech. Dzięki bogatej ofercie, oraz atrakcyjnym cenom, firmie zaufało już duża grupa odbiorców. Centrala firmy znajduje się w Koronowie, ale obsługuje klientów na obszarze wszystkich województw. Galerię aranżacji udostępniono na portalu skladkoronowo.pl.

Renowacja wnętrz Marcin Zieliński

Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Marcin Zieliński oferuje remonty a także roboty związane z urządzeniem wnętrz. Wszechstronne wykonywanie prac renowacyjnych we wnętrzach np. biur i na zewnątrz w przypadku różnego typu obiektów to nasza specjalność. Oferujemy przykładowo wyklejanie tapet, remonty elewacji budynków i prace murarskie takie jak m.in. montaż luksferów bądź kładzenie tynków cementowo-wapiennych. Klientów z Pabianic i Łodzi przedsiębiorstwo namawia do kontaktu telefonicznego oraz do zapoznania się z interesującym wyborem usług na witrynie online.

Art Druk

ArtDruk Zakład Poligraficzny poleca ciekawy zbiór opakowań z tektury litej w przyjaznych cenach. Przedsiębiorstwo oferuje im także m.in. darmowy transport. Klienci firmy Art Druk zwracają uwagę na doświadczenie, wysoką jakość opakowań i gadżetów oraz indywidualne podejście, jak również konkurencyjne ceny. Zapraszamy do przeglądania naszej witryny artdruk-kielce.pl gdzie umieszczamy wszystkie najistotniejsze dane na temat naszej oferty.
ART-DRUK Zakład Poligraficzny Wojciech i Ewa Gałuszka, Bobrza 14 26-085 Miedziana Góra k/Kielc

Wedding Studio DSRL Śląsk

Firma Wedding Studio DRSL trudni się realizacją wysokiej jakości filmów weselnych. Kluczowym zakresem działania firmy jest tworzenie filmików reklamowych oraz nagrań na temat przedsiębiorstw tworzonych z myślą o umieszczeniu na stronach typu YouTube, a także od niedawna tworzenie nagrań z wesel i ślubów. Team osób pracujących przy realizowaniu produkcji filmowych został tak wybrany, by jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta.

Strony