Uroda

laserowe usuwanie owłosienia poznań

Beauty & Beauty to gabinet pielęgnacji urody proponujący depilację laserową różnych części ciała jak na przykład ramion, pleców, jak i klatki piersiowej.
Laserowe usuwanie owłosienia, a także depilacja intymna to najskuteczniejsza metoda na usunięcie zbędnego owłosienia – w salonie Beauty & Beauty pod Poznaniem włosy niszczone są za pomocą lasara Vectus.

Miła obsługa, niskie ceny, a także wieloletnie doświadczenie to cechy, dzięki którym z usług gabinetu kosmetycznego Beauty & Beauty korzysta duża grupa zachwyconych klientów.

Twoja wizażystka i stylistka w jednym Elena Daff

Niezwykły makijaż ślubny? Chciałabyś poznać jego tajniki oraz prezentować się nieziemsko? Specjalistka od wizażu Elena Daff czeka na terenie Wrocławia! Podstawowe usługi obejmują przede wszystkim makijaże studniówkowe. Co więcej, popularne jest wybieranie sesji fotograficznej, a także analizy sylwetki. Zaprasza do kontaktu nie tylko zainteresowane osoby prywatne, ale również profesjonalnych projektantów mody i przedstawicieli salonów urody z okolic Wrocławia. Prowadzę także indywidualne zajęcia makijażu. To oferta dla tych kobiet, które pragną pojąć tę umiejętność. Polegają one m.in.

Edaff fuzja sztuki makijażu, wizażu i stylizacji

Elena Daff to doświadczona kosmetyczka oferująca m.in. wykonywanie makijażu i kreowanie wizerunku. Wykwalifikowana wizażystka wykonuje makijaż ślubny, makijaże do portfolio , a także stylizacje do sesji fotograficznych. Wizażystka potrafi połączyć zdolności do makijażu z udzielaniem rad w temacie opracowywania wizerunku i stylu. W trosce o bardzo dobrą jakość wykonywanej pracy, Elena Daff nieustannie poszerza doświadczenie wykorzystując uczestnictwo w branżowych szkoleniach.
Strona internetowa