Technika

Silniki trójfazowe

Silniki to podstawowy produkt, jaki mamy w sprzedaży w naszym e-sklepie Wamasz w Olsztynie. Każdy z nich to urządzenie wysokiej jakości, który wykorzystuje się do wielu celów.
Silniki elektryczne o mocy od 0,04 kW - 355 kW trójfazowe, wysoko napięciowe, kołnierzowe, z hamulcem oraz pozostałe sprzedajemy w konkurencyjnych kwotach. Do nich posiadamy też części zamienne i świadczymy pełen serwis.

WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o.

Urządzenia transportowe, platformy, platformy dla niepełnosprawnych, windy od znanych producentów poleca Windopoldźwig sp. z.o.o Istnieje możliwość dobrania produktu do konkretnych wymiarów konstrukcji. Ekspresowy montaż oraz dbałość o funkcjonalność to cechy charakterystyczne dla spółki. Oferowane urządzenia wyróżniają się długą żywotnością, ponieważ pochodzą od amerykańskich producentów. Naszym atutem jest duży wybór sprzętu i obecność na rynku od 1989 roku. Specjalista ds. dokumentacji: Artur Piasecki, tel.

TLP Zaawansowane Technologie Lokalizacji Podziemnej

Technologie Lokalizacji Podziemnej to fachowa pomoc w obszarze lokalizacji uszkodzonych kabli. W naszym dużym katalogu produktów sprzedajemy m.in.: reflektometry, zapewniamy duże obniżki oraz specjalistyczną pomoc przy wybieraniu idealnego towaru. Technologie Lokalizacji Podziemnej Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól Siedziba sklepu mieści się w Nowej Soli, a oferty zakupu realizowane są z terenu całej Polski. Nie czekaj, sprawdź ofertę na portalu www.wykrywanie.com.pl.

Windpoldźwig schody ruchome

Kierownik Działu Technicznego:Marek Sobczaktel. +48 607 938 399marek.sobczak@windpoldzwig.plUrządzenia transportowe, platformy, dźwigi dla niepełnosprawnych, podnośniki od znanych producentów sprzedaje WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o. Klient ma możliwość dopasowania produktu do konkretnych rozmiarów konstrukcji. Szybki montaż oraz dbałość o funkcjonalność to cechy ważne dla firmy. Usługi oferowane przez spółkę WINDPOLDŹWIG są przeznaczone dla zainteresowanych z całego kraju.

Patchcordy światłowodowe Eukom

Eukom Cabling to znany na polskim rynku sprzedawca okablowania miedzianego.
Eukom Cabling oferuje patchcordy systemowe, jak również koncentryczne i multimodowe, adaptery i przełącznice i kable antenowe.
Dla zleceniodawców oferujemy również spawanie mechaniczne nowych kabli światłowodowych w budynkach jak również pomiary sieci reflektometrem mocy optycznej łącznie z dokumentacją budowy.
Zachęcamy do odwiedzania naszej witryny eukom.com.pl – umieszczamy na niej różne istotne informacje.

Grafen AGP

Nasza firma wytwarza grafen, który powstaje z ciekłego metalu, ten innowacyjny proces został opracowany przez Instytut Inżynierii Materiałowej. Oferujemy produkt, który powstaje Sprzedajemy również transfer grafeny na substraty.. Wśród towarów portalu znaleźć można grafen monowarstwowy oraz zestaw do transferu. Nasz Grafen ma cechy takie jak poliwarstwowe płaty do 300 cm2, zaś w produkcji wykorzystujemy sprzęty takie jak stacja kontrolna, jak również Mikroskop AFM.