Kursy i szkolenia

Plaże w Chorwacji chorwacjacafe.pl

Styl życia, tradycja, najciekawsze zakątki, kuchnia, mieszkańcy w Chorwacji – to informacje, które znajdują się na portalu Chorwacja Cafe.

W ten sposób ci, którzy mają w planach wakacje w tym kraju – po raz pierwszy lub kolejny - mogą liczyć na praktyczną informację w każdej dziedzinie - m.in. noclegu, koncertów.

Nie brakuje tutaj zarówno wypowiedzi, reportaży, nagrań video, dzięki którym można poznać ważniejsze zakątki Chorwacji - zrodziły się z zauroczenia nią.

Szkoła Językowa Global Language Academy Wrocław

Nauczymy Cię języka biznesowego, pomożemy przygotować się do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu gimnazjalnego bądź do otrzymania certyfikatu FCE etc. To wszystko zapewni Ci szkoła Global Language Academy z siedzibą we Wrocławiu. Kursy prowadzone są przez zespół przeszkolonych lingwistów oraz native speaker’ów wywodzących się z Wielkiej Brytanii, Australii, Kanady oraz z Austrii. Znakomicie zaopatrzone pomieszczenia, ćwiczenia polecanych przez profesjonalistów wydawnictw, pomoce naukowe i szeroka oferta zajęć to cechy, które wabią coraz większą grupę uczniów.

Prawo Jazdy OSK Astra

Firma Goździk-prawojazdy.pl z siedzibą w sercu Wielkopolski zajmuje się szkoleniem przyszłych kierowców skuterów i aut osobowych. Tym co odróżnia firmę od pozostałych tego typu przedsiębiorstw jest moc udogodnień dla kursantów – zniżki na dodatkowe szkolenia, ubrania przeciwdeszczowe, a także praktyczne gadżety. Kursy w ośrodku Goździk cieszą się coraz większą popularnością – uczniowie polecają szkołę ze względu na atrakcyjną cenę kursów, jak również rewelacyjne przygotowanie do egzaminów. Wypuściliśmy już ponad 2000 kursantów. Zainteresowany?

Polska Akademia Rozwoju i Sportu PARiS w Lublinie

Chcesz się profesjonalnie kształcić jako trener? Zapraszamy do Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu z Lublina. Tutaj realizujemy kursy teoretyczne oraz praktyczne. Dokładnie przygotowujemy program kursów pod spersonalizowane potrzeby osób szkolonych. Wykłady i zajęcia praktyczne odbywają się pod okiem doświadczonej załogi instruktorów. Dzięki naszym kursom menadżerskim zdobędziesz wiedzę potrzebną np. do planowania działań marketingowych, a po zakończeniu kursów instruktorskich – będziesz mógł prowadzić zajęcia rekreacyjne z aikido, piłki siatkowej itp.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu

Poszukujesz szkoleń menadżerskich na zawodowym poziomie? Wyszukasz je w propozycji Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lublinie. To ośrodek, który utworzyli wielbiciele zdrowego stylu życia. Szeroka oferta treningów w wielu miastach na terenie całego kraju, wykwalifikowana załoga trenerów, najlepsze przygotowanie, jak również interesujące zajęcia to zalety, za sprawą których Polska Akademia Rozwoju i Sportu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród tych, którzy pragną rozwijać się w zakresie kultury fizycznej. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu w Lublinie

Chciałbyś się profesjonalnie wykształcić jako menadżer rekreacji ruchowej? Zapraszamy do Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu z Lublina. Tu oferujemy zajęcia z wiedzy teoretycznej i praktyczne. Ogromna paleta szkoleń w wielu miastach w kraju, przeszkolona załoga instruktorska, świetne przygotowanie, jak również urozmaicone zajęcia to zalety, które sprawiają, że PARiS cieszy się niesłabnącą reputacją wśród klientów, którzy pragną podnosić kwalifikacje w dziedzinie kultury fizycznej.