Edukacja Nauka

WSM – Uczelnia w Sosnowcu

Dietetyka - poradnictwo, ratownictwo medyczne, czy też i Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych, oraz innych specjalizacjach oferuje Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
WSM Sosnowiec oferuje swoim studentom świetne przygotowanie do wykonywanego zawodu, dużą pulę stypendiów, jak również możliwość zdobywania wiedzy w wielu dziedzinach.
Zespół wykwalifikowanych wykładowców, bogata biblioteka, a także rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z lepszych szkół medycznych na południu Polski.

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowu

Tych, których interesuje zawód pielęgniarki, ratownictwo medyczne lub dietetyka mają możliwość zdobywać wiedzę na Wyższej Szkole Medycznej. Kadra złożona z wybitnych wykładowców, znaczna pula stypendiów socjalnych, a także elastyczny plan wykładów to tylko niektóre z zalet, jakimi może poszczycić się Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu. Mocną stroną naszej szkoły na pewno jest kadra naukowa z konkretnej specjalizacji, jak również szeroka baza naukowa. Oferujemy m.in. doskonale doposażone pracownie specjalistyczne, bibliotekę z gazetami naukowymi.

Szkoła języków obcych Global Language Academy

Jeżeli chciałbyś jak najszybciej nauczyć się innego języka pod kierunkiem wykwalifikowanych nauczycieli, to szkoła językowa Global Language Academy na terenie Wrocławia jest z pewnością dla osób takich jak Ty! Zajęcia prowadzone są przez kadrę przeszkolonych nauczycieli oraz native speaker’ów ze Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Kanady i z Japonii.

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna - inwestycja w przyszłość

Szkoła wyższa WSTE to niezwykle ciekawe kierunki studiów, wykłady na najlepszym poziomie i wyspecjalizowana kadra. Szkoła dba też o to, by zespół wykładowców zapewniał jak najwyższą jakość wykształcenia. WSTE zaprasza zainteresowanych z całej Polski. Poprzez miesiące naszej obecności na runku szkół wyedukowaliśmy sporo doskonałych ekspertów. Adres: ul. Klonowica 14, 71-244 Szczecin.
Wste.szczecin.pl: strona www

Madrymaluch.pl

Placówka edukacyjna Mądry Maluch jest uznaną marką wśród placówek opiekuńczych nad Bałtyckim morzem. Kameralne grupy a także dokładnie przygotowane lekcje, przyczyniają się do tego że najmłodsi szybciej przyswajają nowe informacje poprzez zabawę. Za sprawą lekcji języka obcego , jak również gimnastyki uczniowie rozwijają swoje pasje. Karty rekrutacyjne na nowy rok nauki znajdują się w witrynie internetowej madrymaluch.edu.pl Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, Zapisz dziecko do przedszkola!.