Drukarnie

Kalendarze Reklamowe DrukXpert.pl

Chcesz wydrukować kalendarze, torby reklamowe albo ścianki wystawiennicze z nazwą firmy, a może planujesz wykonać projekt graficzny? Skorzystaj z pomocy specjalistów z DrukXpert!
W dużej ofercie drukarni znajdziemy ekskluzywne wizytówki, kalendarze trójdzielne, kubki z nadrukiem, jak również maszty flagowe.
Najlepsza jakość produktów oraz grupa kreatywnych pracowników – dzięki tym walorom Druk Xpert może poszczycić się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Figurki 3D Duplicart

Od ponad 20 lat DuplicArt 3D Eukom Cabling Sp. z o.o. jest producentem kabli światłowodowych do systemów transmisji danych. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie.
Polecamy wielokolorowe druki modeli, makiet domów, oryginalnych serii produkcyjnych, gadżetów i akcesoriów reklamowych w bardzo różnej wielkości oraz w bogatym zakresie kolorów CMYK.
Kolorowe modele z podobizną to oryginalny pomysł, by np. uhonorować członka klubu sportowego lub dać prezent na komunię, Boże Narodzenie etc. A wystarczy tylko skan człowieka albo fotografii z jego wizerunkiem.