Doradztwo finansowe

Eko Claim

Spółka Eko Claim mająca swoją siedzibę w Oldham proponuje fachową pomoc w odzyskaniu rekompensaty z powodu wypadku na obszarze Anglii.
Zespół ekspertów z firmy Eko Claim pośredniczy w negocjacjach z ubezpieczycielem, przygotowuje tłumaczenia wszystkich dokumentów, a także bierze udział w procesie o odszkodowanie. Wypadek przy pracy, lub kolizja samochodowa w UK? – Obecnie otrzymanie rekompensaty jest niesamowicie szybkie!
Spółka towarzyszy poszkodowanemu w całym postępowaniu roszczeniowym, zapewniając pomoc i wsparcie prawne.

Omega Project Sp. z o. o.

Chcesz, żeby Twoja inwestycja została zrealizowana zgodnie z koncepcją oraz Twoimi oczekiwaniami? Powierz ją takiemu zakładowi jak Omega Project z Wielkopolski. Uda nam się sprostać wymaganiom dyktowanym nawet przez najbardziej wymagających zleceniodawców. Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą każdej inwestycji. Naszemu zakładowi można powierzyć np. zarządzanie procesem inwestycyjnym w zakresie budownictwa mieszkaniowego, czy użyteczności publicznej. Możemy zapewnić np.: ekspertyzy budowlane, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe obiektów.

Omega Project – Obsługa inwestycji

Firma Omega Project, która posiada ogromne doświadczenie, jak również pewną pozycję na rodzimym rynku, zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w obszarze budownictwa przemysłowego i jednorodzinnego, czy też użyteczności publicznej. Zajmujemy się kompleksową obsługą każdego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Naszemu zakładowi można powierzyć m.in. nadzór inwestorski w zakresie budownictwa mieszkalnego, czy przemysłowego. Gwarantujemy m.in.: nadzór budowlany, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe budynków.

Agrobankier

Firma Agrobankier została zaprojektowana głównie z myślą o rolnikach – znajdą tu oni ofertę kredytową zatwierdzoną przez wykwalifikowanych doradców, przeczytają ważne wiadomości oraz zapoznają się z dużym działem ogłoszeń o sprzedaży nieruchomości. Zespół doradców pomaga rolnikom w wybraniu, a następnie zrealizowaniu pożyczki na zakup maszyn oraz kredytu na zakup nieruchomości. Możemy zagwarantować czytelne zasady kredytu bez przymusu zabezpieczenia oraz korzystne oprocentowanie. Propozycja naszej firmy to też rachunki osobiste oraz zakupy na raty.

Firma Omega Project

Spółka Omega Project, mająca ogromne doświadczenie, jak i stabilną pozycję na polskim rynku, zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w obszarze budownictwa handlowego, mieszkaniowego, czy też użyteczności publicznej. Grupa ekspertów pracująca dla firmy oferuje usługi takie, jak generalny nadzór inwestycji, doradztwo inwestycyjne, a także inwentaryzację budynku. Zapewniamy np.: opinie budowlane, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe budynków. Oprócz tego robimy opisy techniczne budynków oświatowych, rekreacyjnych oraz innych.

Spółka ITTI

Mający siedzibę w Poznaniu zespół ITTI zajmuje się doradztwem w obszarze telekomunikacji oraz informatyki, prowadzi ewaluacje odnoszące się do zagadnień informatycznych, co więcej - realizuje przedsięwzięcia wykorzystujące nowatorskie metody telekomunikacyjne. Rozliczamy projekty unijne, gwarantujemy profesjonalną pomoc – podpisujemy umowy zarówno z kameralnymi firmami jak i dużymi korporacjami.